toptan temizlik malzemeleri ankara gimat temizlik malzemesi ürünleri ankara kurumsal temizlik malzemeleri ankara adrese teslim toptan fiyatına taksitli satış ucuz kaliteli kağıt dezenfektan çöp kovası lateks eldiven mikrofiber bez mop maske dispanser peçete mini jumbo hareketli havlu çöp poşeti genel temizlik z kat havlu plastik bardak karton bardak sabunluk aparatı kağıt aparatı otomat süpürge selpak iduna domestos rulopak koçal diversey endüztriyel tedarik ankara ücretsiz teslimat gimat toptancıları olarak ankara içine ücretsiz teslimat tüm ihtiyaçlarınız toptan fiyatına perakende taksitle temizlik malzemeleri ankara toptan satışta fiyat farkımızla hizmetinizdeyiz.  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://tr-tr.facebook.com/servapak
  • https://twitter.com/servapak
Sıvı Temizlik Grubu
Endüstriyel Kağıt Grubu
Ambalaj Grubu
Sarf Grubu
Çok Satan Ürünler
toptan temizlik malzemeleri ankara gimat temizlik malzemesi ürünleri ankara kurumsal temizlik malzemeleri ankara adrese teslim toptan fiyatına taksitli satış 

TENOZID 15 
Iduna Tenozid 15 Özel Güçlü Asidik Temizlik Ürünü
Pas Kurum Silikat Kir ve Karbon Sökücü 5 Litre
Çok Satan Ürünler


         
AVECS
Iduna Avecs Lüks Sıvı El
ve Vücut Temizleyici 5 Litre


Çok Satan Ürünler

J-3000 
Hijyenik Genel Temizlik
Leke Sökücü Halı Şampuanı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret65534
temizlik malzemesi ankara temizlik malzemesi ürünleri ankara kurumsal temizlik hizmetleri ve malzemeleri gimat toptancıları olarak ankara içine ücretsiz teslimat tüm ihtiyaçlarınız toptan fiyatına perakende satış 

Anasayfa


Mutfaklarda bulaşıkların üzerinde oluşan çay, kahve , protein vb lekelerin kolayca çıkarılmasında kullanılan toz, ön daldırma ve kaynatma ürünüdür.

Mutfaklarda bulaşıkların üzerinde oluşan çay, kahve , protein vb lekelerin çıkarılmasında kullanılan ön daldırma ve leke çıkarma ürünüdür.

Ambalaj Şekli : 0,50 L = 0,43 kg Koli ( Koli içi 20 adet )

Sert yüzeylerde kullanılmak üzere geliştirilmiş okaliptüs yağı içeren, amonyaklı genel temizlik ürünüdür.

Her tür sert yüzeylerde kullanılmak üzere geliştirilmiş kalıcı parfümlü genel temizlik ürünüdür. Kalıcı parfüm etkisine sahiptir.

Antistatik etki yaratarak toz tutmayı geciktirir. Yıkanabilir tüm sert yüzeylerde kullanılır. Parfüm içermez.

Ahşap zemin ve mekanların temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş sabun bazlı koruyucu özellikli özel temizlik ve bakım ürünüdür.

Tüm banyo, tuvalet ve mutfaklarda günlük sıhhi temizlik amacı ile geliştirilmiş asit içermeyen genel amaçlı hijyenik temizlik ürünüdür.

Tüm fayans, tuvalet, mutfak ve armatürlerde güvenle kullanılabilecek; hassas yüzeyler için geliştirilmiş etkili kireç ve pas çözücü.

Ambalaj Şekli : 1 L = 1,06 kg Koli ( Koli içi 20 adet )

Ultra yoğun kıvamlı çamaşır suyu çok amaçlıdır; tuvalet, lavabo, banyo, mutfak gibi alanlarda tek başına etkin temizlik ve hijyen sağlar.

Ambalaj Şekli : 1 L = 1,40 kg Koli ( Koli içi 12 adet )

Camlarda iz bırakmayan üstün nitelikli profesyonel cam ve sert yüzey temizlik ürünüdür.

Ambalaj Şekli : 0,5 L = 0,565 kg Koli ( Koli içi 12 adet )

Fresh Treatment , güvenli bir hijyenik koku giderici olarak kullanılır. Formaldehit içermez bu nedenle kullanıcıya ve çevreye duyarlıdır.

Ambalaj Şekli : 20 L = 22,20 kg Bidon / 5 L = 5,55 kg Koli ( Koli içi 4 adet )

Ahşap hariç tüm sert yüzeylerde ağır, yapışmış yağ ve kirlerin sökülmesinde kullanılan güçlü bir genel temizlik ürünüdür.

Ambalaj Şekli : 20 L = 21,60 kg Bidon / 5 L = 5,40 kg Koli ( Koli içi 4 adet )

Ambalaj Şekli : 5 L = 5,60 kg Koli ( Koli içi 4 adet )
 3 


        Öz ANKARA GİMAT Gıda Toptancılar Sitesi No:2/60 Y.Mahalle ANKARA

Tel: 0850 303 11 86   
Fax:0312 417 95 18