toptan temizlik malzemeleri ankara gimat temizlik malzemesi ürünleri ankara kurumsal temizlik malzemeleri ankara adrese teslim toptan fiyatına taksitli satış ucuz kaliteli kağıt dezenfektan çöp kovası lateks eldiven mikrofiber bez mop maske dispanser peçete mini jumbo hareketli havlu çöp poşeti genel temizlik z kat havlu plastik bardak karton bardak sabunluk aparatı kağıt aparatı otomat süpürge selpak iduna domestos rulopak koçal diversey endüztriyel tedarik ankara ücretsiz teslimat gimat toptancıları olarak ankara içine ücretsiz teslimat tüm ihtiyaçlarınız toptan fiyatına perakende taksitle temizlik malzemeleri ankara toptan satışta fiyat farkımızla hizmetinizdeyiz.  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://tr-tr.facebook.com/servapak
  • https://twitter.com/servapak

Anasayfa


     IDUNAROL YENİ-Ağır Kir, Kan, Protein Sökücü Alkali Yardımcı Yıkama Ürünü

   
Ürün Kodu : ÇM005
Üretici : İDUNA
Ürün Özellikleri
Ambalaj Şekli : 15 kg - Kova
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Profesyonel çamaşırhanelerde, kullanımı için özellikle ağır kan, kir, protein, nişasta vb. kalıntıların bulunduğu beyaz çamaşırların temizliğinde katkı olarak kullanılan alkali özellikli yardımcı yıkama ürünüdür. Yıkama suyundaki mineralleri ve kireci bağlar.

Kan ve besin lekeleri gibi protein ve yağlı kirlerde etkilidir, protein, nişasta ve yağlı kirlerin arıtılmasında etkin olan enzim sistemleri ile güçlü bir temizlik sağlar.

Kir partiküllerinin yıkama suyunda askıda kalarak, tekrar çökmesini önleyerek çamaşırlarda grileşmeyi engeller.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj