toptan temizlik malzemeleri ankara gimat temizlik malzemesi ürünleri ankara kurumsal temizlik malzemeleri ankara adrese teslim toptan fiyatına taksitli satış ucuz kaliteli kağıt dezenfektan çöp kovası lateks eldiven mikrofiber bez mop maske dispanser peçete mini jumbo hareketli havlu çöp poşeti genel temizlik z kat havlu plastik bardak karton bardak sabunluk aparatı kağıt aparatı otomat süpürge selpak iduna domestos rulopak koçal diversey endüztriyel tedarik ankara ücretsiz teslimat gimat toptancıları olarak ankara içine ücretsiz teslimat tüm ihtiyaçlarınız toptan fiyatına perakende taksitle temizlik malzemeleri ankara toptan satışta fiyat farkımızla hizmetinizdeyiz.  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://tr-tr.facebook.com/servapak
  • https://twitter.com/servapak

İduna Mutfak Grubu


Sanayi tipi bulaşık makineleri için geliştirilmiş sert sularda etkili, protein çözme gücü yüksek bulaşık yıkama deterjanıdır.

Profesyonel bulaşık makineleri için geliştirilmiş çok sert sularda etkili, protein çözme gücü yüksek, bulaşık yıkama deterjanıdır.

Sanayi tipi bulaşık makineleri için geliştirilmiş sert sularda etkili bulaşık makinesi parlatıcısıdır.

Bulaşık makinelerinde kullanılabilen, sert su koşullarına uyum gösteren toz ana yıkama ürünüdür.

Endüstriyel yıkama makineleri için geliştirilmiş sert sularda etkili, aluminyum gibi yumuşak metaller için yıkama deterjanıdır

Her tür bulaşık için lüks elle bulaşık yıkama ürünüdür.

Endüstriyel elle bulaşık yıkama deterjanıdır. HER TÜR ELLE BULAŞIK TEMİZLİĞİ İÇİN;

Ambalaj Şekli : 20 L = 21,00 kg Bidon / 5 L = 5,25 kg Koli ( Koli içi 4 adet ) / 0,9 L = 0,94 kg Koli ( Koli içi 20 adet

Endüstriyel mutfaklarda ağır ve yanmış yağların temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, düşük köpüklü, yağ sökücüdür.

Mutfak ve gıda işletmeleri için direk uygulamaya hazır olarak formüle edilmiş güçlü, ağır, kir ve yağ temizleyici üründür.

Gıda işletmeleri ve endüstriyel mutfaklarda sebze ve meyvelerin daldırma yöntemi ile hijyenik yıkanması için kullanılan to yıkama katkı ürünüdür.

Gıda işletmeleri ve endüstriyel mutfaklarda sebze ve meyvelerin daldırma yöntemi ile hijyenik yıkanması için kullanılan sıvı yıkama katkı ürünüdür.
 1